top of page

Četrvietīgais atpūtas namiņš atrodas pie Draudzesskolas ezera bērzu birzī ar skatu uz pļavu un ezeru. Telts ir pilnībā labiekārtota un izmantojama visu gadu, nodrošinot atpūtu gan vasarā, gan ziemā. Kupolā ir duša, WC,  siltais/aukstais ūdens,  elektrība, kamīns, apkure, kondicionieris, WiFi, virtuves zona un brīnišķīgs skats. Pie kupola ir grils ar piederumiem, privāts spa kubls (par papildus samaksu - 69 eur), iespēja izīrēt SUP, laivu, velo - 19 eur. Atpūtas vieta piemērota gan romantiskiem pāriem, gan ģimenes brīvdienām ar bērniem.  

Kupols Pļava

Kupols Bērzi

Četrvietīgais atpūtas namiņš atrodas pie Draudzesskolas ezera bērzu birzī ar skatu uz pļavu un ezeru. Telts ir pilnībā labiekārtota un izmantojama visu gadu, nodrošinot atpūtu gan vasarā, gan ziemā. Kupolā ir duša, WC,  siltais/aukstais ūdens, elektrība, kamīns, apkure, kondicionieris, WiFi, virtuves zona un brīnišķīgs skats. Pie kupola ir grils ar piederumiem, privāts spa kubls (par papildus samaksu - 69 eur), iespēja izīrēt SUP, laivu, velo - 19 eur. Atpūtas vieta piemērota gan romantiskiem pāriem, gan ģimenes brīvdienām ar bērniem.  

Četrvietīgais atpūtas namiņš atrodas uz pontona Draudzes- skolas ezerā. Telts ir pilnībā labiekārtota un izmantojama visu gadu, nodrošinot atpūtu gan vasarā, gan ziemā. Kupolā ir duša, WC, siltais/aukstais ūdens, elektrība, kamīns, apkure, kondicionieris, WiFi, virtuves zona un brīnišķīgs skats. Pie kupola ir grils ar piederumiem, privāts spa kubls (par papildus samaksu - 69 eur), iespēja izīrēt SUP, laivu, velo - 19 eur. Atpūtas vieta piemērota gan romantiskiem pāriem, gan ģimenes brīvdienām ar bērniem.  

Kupols Ezers

Kupols Mežs

Četrvietīgais atpūtas namiņš atrodas pie Draudzesskolas ezera bērzu birzī ar skatu uz pļavu un ezeru. Telts ir pilnībā labiekārtota un izmantojama visu gadu, nodrošinot atpūtu gan vasarā, gan ziemā. Kupolā ir duša, vanna, WC,  siltais/aukstais ūdens,  elektrība, kamīns, apkure, kondicionieris, WiFi, virtuves zona un brīnišķīgs skats. Pie kupola ir grils ar piederumiem, privāts spa kubls (par papildus samaksu - 69 eur), iespēja izīrēt SUP, laivu, velo - 19 eur. Atpūtas vieta piemērota gan romantiskiem pāriem, gan ģimenes brīvdienām ar bērniem.