top of page

Kāda ir DiDille kupolu cena par vienu nakti?

Cena atšķiras atkarībā no atpūtas namiņa, dienas un sezonas. Bērzu un Pļavas kupolu cenas rudens/ziemas/pavasara sezonā (septembris – maijs) ir sākot no 69 eur darbdienās (pirmdiena – ceturtdiena) līdz 99 eur nedēļas nogalēs (piektdiena – svētdiena) un svētku dienās. Ezera kupolam attiecīgi 89 eur līdz 109 eur, Meža kupolam 99 eur līdz 119 eur. Vasaras sezonā (maijs – septembris) Bērzu un Pļavas kupols 119 eur darbdienās līdz 139 eur brīvdienās. Ezera kupols 139 eur darbdienās līdz 159 eur brīvdienās. Meža kupols 159 eur darbdienās līdz 179 eur brīvdienās. Aplūkot kupolu foto un aprakstu, kā arī veikt rezervāciju varat šeit https://www.didille.com/atputasnamini

Vai baļļa ir iekļauta cenā?

Baļļa jeb spa kubls ar hidromasāžu ir par papildus maksu 69 eur. Pie katra kupola ir savs privāts kubls, kuru attiecīgā atpūtas namiņa viesi var izmantot visu rezervācijas laiku. Baļļu ir iespējams rezervēt, veicot brīvdienu namiņa rezervāciju mūsu mājaslapā un izvēloties kublu no papildus ekstrām, vai arī piesakot to līdz ierašanās dienas 12:00.

Vai ir pieejama sauna?

Viesiem ir pieejama mobilā pirts jeb sauna. Atkarībā no tā, kurā kupolā ir veikta rezervācija, ja vēlaties izmantot arī pirti, novietosim to pēc iespējas tuvāk jūsu kupolam. Pirts nomas maksa ir 79 eur. Lai pārbaudītu pieejamību un rezervētu pirti, lūdzu, rakstiet uz info@didille.com

Vai ir atļauti mājdzīvnieki?

Diemžēl mājdzīvnieki pie mums vairāku iemeslu dēļ nav atļauti. Paldies par sapratni.

Cikos ir ierašanās/izrakstīšanās?

Ierašanās ir no 16:00, izrakstīšanās līdz 12:00. Atpūtas namiņiem ir bezkontakta reģistrācija, izmantojot atslēgu seifus.

Vai var izmantot grilu?

Jā, pie katra kupola ir grils ar piederumiem, iesmiem, restēm, malku vai oglēm, degšķidrumu.

Vai ir pieejama ēdināšana?

Glempings DiDille nepiedāvā ēdināšanu uz vietas, taču viesiem ir iespējams maltīti pagatavot pašiem kupolos. Brīvdienu namiņos ir neliela virtuves zona, kurā ir neliels ledusskapis, elektriskā tējkanna, kafijas automāts, indukcijas plītiņa, panna, katliņš, trauki, šķīvji, glāzes, piederumi gatavošanai un ēšanai. Bez maksas ir pieejama olīveļļa, cukurs, sāls, tēja, kafija. Pie namiņiem ir pieejams grils ar piederumiem. Tuvākās kafejnīcas un restorāni ir Bērzkrogā, Raunā, Smiltenē. Papildus info varat atrast šeit https://visit.smiltenesnovads.lv/izgarso Tuvākais veikals ir Drustu centrā, apmēram 2 km attālumā no DiDilles. Darba laiks dabrdienās un sestdienās no 08:00 līdz 19:00, svētdienās no 08:00 līdz 17:00.

Vai kupolus ir iespējams izmantot ziemā un vai tur ir silti?

Kupolmājas var izmantot visu gadu, arī ziemā. Tajos ir siltumsūknis/kondicionieris, siltā grīda, kamīns, papildus sildītāji.

Kādas ērtības tiek nodrošinātas kupolos?

Atpūtas namiņos viesiem ir pieejama elektrība, siltais/aukstais ūdens, labierīcības, duša, vanna (Meža kupolā), apkure/kondicionieris, bezmaksas WiFi, bluetooth skaļrunis, dvieļi, gultasveļa, fēns, virtuves stūrītis ar piederumiem. Pie kupoliem ir pieejams grils ar piederumiem.

Cik cilvēku var nakšņot kupolā?

Kupolmājās ir četras gultasvietas – divguļamā gulta un pusstāvā divguļamais matracis. Meža kupolā ir divguļamā gulta otrajā stāvā un divvietīgs izvelkamais dīvāns pirmajā stāvā. Bez maksas ir pieejama saliekama zīdaiņu gultiņa to iepriekš piesakot.

Vai Draudzesskolas ezerā var makšķerēt, peldēties?

Jā, tas ir publisks ezers, kurā var makšķerēt, peldēties, supot, laivot un citādi atpūsties, ievērojot attiecīgos normatīvos aktus un drošību uz ūdens.

Kādas ir papildus aktivitātes?

Viesi var baudīt atpūtu dabā, izmantot Draudzesskolas ezeru, peldēties, makšķerēt. Mēs piedāvājam brīvdienu mājas ar kublu pie katra namiņa - kupolu viesiem par papildus samaksu iespējams izīrēt privātu baļļu ar hidromasāžu, kas atrodas tieši blakus atpūtas namiņam – cena 69 eur. Pieejama arī mobilās pirts īre - to novietosim pēc iespējas tuvāk jūsu kupolam (cena 79 eur). Iespējams baudīt atpūtu dabā, izīrējot SUP dēļus, laivas, velosipēdus – katras vienības cena 19 eur. Idejas brīvdienām Smiltenes novadā pieejamas šeit https://visit.smiltenesnovads.lv/ TOP brīvdienu galamērķi Vidzemē ir Gaujas Nacionālajā parkā, kur pieejamas dabas takas, apskates objekti un varat saplānot savu brīvdienu maršrutu, izvēloties piemērotāko pastaigu taku. https://www.latvia.travel/lv/apskates-vieta/gaujas-nacionalais-parks Tuvākās slēpošanas trases – līdz Žagarkalnam Cēsīs apmēram 40 minūtes (https://zagarkalns.lv/), līdz Gaiziņam apmēram 1h brauciens ar mašīnu (http://www.gaizins.lv).

Vai ir jāmaksā uzreiz, veicot rezervāciju?

Veicot rezervāciju ir 100% priekšapmaksa. Rezervāciju varat veikt mūsu mājaslapā vai arī varam izrakstīt priekšapmaksas rēķinu. Rezervācija pilnībā ir apstiprināta tikai pēc maksājuma veikšanas, kad savā norādītajā e-pastā esat saņēmuši rezervācijas apstiprinājumu.

Vai ir iespējama rezervācijas atcelšana vai pārcelšana?

Rezervāciju ir iespējams atcelt ar 95% atmaksu ne vēlāk kā 7 dienas pirms rezervācijas sākuma datuma vai pārcelt bez maksas. Ja rezervācija tiek atcelta vēlāk nekā 7 dienas pirms rezervācijas sākuma datuma, atmaksa par uzturēšanos netiek atgriezta. Rezervāciju vēlāk nekā 7 dienas pirms sākuma datuma ir iespējams pārcelt uz citu datumu, samaksājot pārcelšanas maksu 50% apmērā no rezervētā kupola maksas.

Vai ir pieejamas dāvanu kartes?

Dāvanu kartes ir pieejamas pdf formātā ar vērtību sākot no 100 eur. Lai iegādātos dāvanu karti, rakstiet uz info@didille.com.

Ar ko glempings DiDille ir īpašs?

Glempings DiDille piedāvā atpūtu dabā, gluži kā kempings, taču atpūtas namiņi ir pilnībā labiekārtoti. Kupolmājās ir visas ērtības, kādas nav kempingu mājiņās. Turklāt glempings DiDille ir viena no neparastākajām un interesantākajām naktsmītnēm Latvijā, kas iekļauta portāla Latvia Travel TOP 20 neparastāko nakstmītņu sarakstā https://www.latvia.travel/lv/neparastas-naktsmitnes-latvija Atpūtas namiņos ezera krastā varat baudīt dabu, vienlaikus baudot arī visas ērtības. Glempinga DiDille brīvdienu namiņi ir piemēroti gan romantiskai atpūtai divatā, gan ģimenes brīvdienām ar bērniem. Aplūkot atpūtas namiņus un izvēlēties sev piemērotāko varat šeit https://www.didille.com/atputasnamini

bottom of page