top of page

Kāda ir DiDille kupolu cena par vienu nakti?

Cena atšķiras atkarībā no kupola, dienas un sezonas. Bērzu un Pļavas kupolu cenas rudens/ziemas/pavasara sezonā (septembris – maijs) ir sākot no 85 eur darbdienās (pirmdiena – ceturtdiena) līdz 115 eur nedēļas nogalēs (piektdiena – svētdiena) un svētku dienās. Ezera kupolam attiecīgi 105 eur līdz 130 eur, Meža kupolam 115 eur līdz 150 eur. Vasaras sezonā (maijs – septembris) Bērzu un Pļavas kupols 115 eur darbdienās līdz 130 eur brīvdienās. Ezera kupols 130 eur darbdienās līdz 150 eur brīvdienās. Meža kupols 150 eur darbdienās līdz 170 eur brīvdienās.

Vai kubls ir iekļauts cenā?

Kubls ar hidromasāžu ir par papildus maksu 80 eur. Pie katra kupola ir savs privāts kubls, kuru attiecīgā kupola viesi var izmantot visu rezervācijas laiku. Kublu ir iespējams rezervēt, veicot kupola rezervāciju mūsu mājaslapā un izvēloties kublu no papildus ekstrām, vai arī piesakot to līdz ierašanās dienas 12:00.

Vai ir atļauti mājdzīvnieki?

Diemžēl mājdzīvnieki pie mums vairāku iemeslu dēļ nav atļauti. Paldies par sapratni.

Cikos ir ierašanās/izrakstīšanās?

Ierašanās ir no 16:00, izrakstīšanās līdz 12:00. Pie mums ir bezkontakta reģistrācija, izmantojot atslēgu seifus.

Vai var izmantot grilu?

Jā, pie katra kupola ir grils ar piederumiem, iesmiem, restēm, malku vai oglēm, degšķidrumu.

Vai ir pieejama ēdināšana?

Ēdināšana netiek nodrošināta, taču viesiem ir iespējams maltīti pagatvot kupolos. Tajos ir neliela virtuves zona, kurā ir neliels ledusskapis, elektriskā tējkanna, kafijas automāts, indukcijas plītiņa, panna, katliņš, trauki, šķīvji, glāzes, piederumi gatavošanai un ēšanai. Bez maksas ir pieejama olīveļļa, cukurs, sāls, tēja, kafija. Pie kupoliem ir pieejams grils ar piederumiem. Tuvākās kafejnīcas un restorāni ir Bērzkrogā, Raunā, Smiltenē. Papildus info varat atrast šeit https://visit.smiltenesnovads.lv/izgarso Tuvākais veikals ir Drustu centrā, apmēram 2 km attālumā no DiDilles. Darba laiks dabrdienās un sestdienās no 08:00 līdz 19:00, svētdienās no 08:00 līdz 17:00.

Vai kupolus ir iespējams izmantot ziemā un vai tur ir silti?

Kupolus var izmantot visu gadu, arī ziemā. Tajos ir siltumsūknis/kondicionieris, siltā grīda, kamīns, papildus sildītāji.

Kādas ērtības tiek nodrošinātas kupolos?

Kupolos viesiem ir pieejama elektrība, siltais/aukstais ūdens, labierīcības, duša, vanna (Meža kupolā), apkure/kondicionieris, bezmaksas WiFi, bluetooth skaļrunis, dvieļi, gultasveļa, fēns, virtuves stūrītis ar piederumiem. Pie kupoliem ir pieejams grils ar piederumiem.

Cik cilvēku var nakšņot kupolā?

Kupolā ir četras gultasvietas – divguļamā gulta un pusstāvā divguļamais matracis. Meža kupolā ir divguļamā gulta otrajā stāvā un divvietīgs izvelkamais dīvāns pirmajā stāvā. Bez maksas ir pieejama saliekama zīdaiņu gultiņa to iepriekš piesakot.

Vai Draudzesskolas ezerā var makšķerēt, peldēties?

Jā, tas ir publisks ezers, kurā var makšķerēt, peldēties, supot, laivot un citādi atpūsties, ievērojot attiecīgos normatīvos aktus un drošību uz ūdens.

Kādas ir papildus aktivitātes?

Viesi var baudīt dabu, izmantot Draudzesskolas ezeru, peldēties, makšķerēt. Par papildus samaksu iespējams izīrēt kublu ar hidromasāžu – 80 eur, SUP dēļus, laivas, velosipēdus – katras vienības cena 15 eur. Papildus aktivitātes Smiltenes novadā pieejamas šeit https://visit.smiltenesnovads.lv/ Tuvākās slēpošanas trases – līdz Žagarkalnam Cēsīs apmēram 40 minūtes, līdz Gaiziņam apmēram 1h brauciens ar mašīnu.

Vai ir jāmaksā uzreiz, veicot rezervāciju?

Veicot rezervāciju ir 100% priekšapmaksa. Rezervāciju varat veikt mūsu mājaslapā vai arī varam izrakstīt priekšapmaksas rēķinu. Rezervācija pilnībā ir apstiprināta tikai pēc maksājuma veikšanas, kad savā norādītajā e-pastā esat saņēmuši rezervācijas apstiprinājumu.

Vai ir iespējama rezervācijas atcelšana vai pārcelšana?

Rezervāciju ir iespējams atcelt ar 95% atmaksu ne vēlāk kā 7 dienas pirms rezervācijas sākuma datuma vai pārcelt bez maksas. Ja rezervācija tiek atcelta vēlāk nekā 7 dienas pirms rezervācijas sākuma datuma, atmaksa par uzturēšanos netiek atgriezta. Rezervāciju vēlāk nekā 7 dienas pirms sākuma datuma ir iespējams pārcelt uz citu datumu, samaksājot pārcelšanas maksu 50% apmērā no rezervētā kupolas maksas.

Vai ir pieejamas dāvanu kartes?

Dāvanu kartes ir pieejamas pdf formātā un to pirkuma summu sastāda attiecīgā kupola vērtība. Lai iegādātos dāvanu karti, rakstiet uz info@didille.com.

bottom of page